binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnalist: "Bu Dört Altcoin Ethereum Dencun Yükseltmesi Sonrasında Patlayacak!"

Analist: “Bu Dört Altcoin Ethereum Dencun Yükseltmesi Sonrasında Patlayacak!”

Popüler analist Ethereum Dencun yükseltmesiyle birlikte Arbitrum (ARB), Optimisim (OP), Immutable X (IMX) ve Polygon'un (MATIC) yükselişe geçeceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2024 yılı içerisinde kripto para sektörünü ilgilendiren pek çok önemli olay yaşanacak. Bunlar arasında Bitcoin halvingi, SEC’in spot Ethereum ETF kararı ve Ethereum Dencun yükseltmesi ilk üç sırada yer alıyor.

Ethereum Dencun yükseltmesinin katman-2 ağındaki işlemlerin maliyetlerini ve veri kullanılabilirliğini azaltmayı amaçladığı belirtiliyor.

Bu noktada Dencun yükseltmesinin bazı Ethereum ( ETH ) katman-2 altcoinlerini yükselişe geçirmesi beklenirken Coin Bureau YouTube kanalının sunucusu yakın tarihli bir videosunda ETH Dencun güncellemesi sayesinde dört büyük altcoin fiyatında büyük bir patlama yaşanabileceğini belirtti.

Bu altcoinlerin Arbitrum (ARB), Optimisim (OP), Immutable X (IMX) ve Polygon (MATIC) olduğunu belirten analist, şunları söyledi:

“Dencun yükseltmesi yaklaştıkça, Ethereum katman-2 altcoinleri de yükselişe geçmek üzere.

Bu yükseltmeyle Arbitrum yükseliş ivmesini koruyabilir. ARB kısa süre önce 12 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,40 dolara ulaştı ve Dencun’un beklenen etkileri nedeniyle büyük oranda yavaşlama belirtisi de göstermedi. Yükseltmeyle birlikte daha fazla kullanıcı Arbitrum’u Ethereum ile etkileşim için daha ucuz bir alternatif olarak kullanmaya yönelebilir.

İkinci olarak OP da “süper zincir” ekosistemi oluşturmayı amaçladığı için önemli bir yükseliş potansiyeline sahip bulunuyor.

Üçüncü olarak IMX de Dencun yükseltmesi sonrası, ağ verimliliği arttıkça blockchain oyun geliştirmede hızlı bir ivme görebilir ve GameFi alanında en iyi yarışmacılardan biri olabilir. Bu da fiyat açısından önemli bir yükseliş potansiyeline işaret ediyor.

Son olarak MATIC’e baktığımızda, 27 Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolara ulaştı. Hala bu ATH’sinden %60 oranında aşağıda bulunuyor. Ancak Ethereum Dencun yükseltmesiyle 2 bunların hepsi değişebilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail