HaberlerKripto ParaXRP

Analist: “Doge’den Çıkan Sıcak Para Ripple’a (XRP) Kayıyor”

XRP uzun süre sonra piyasadan pozitif ayrışmaya başladı.

Elon Musk’ın oluşturduğu “pump dalgasından” sonra kısmen geri çekilen Bitcoin ve Ethereum yatay bir seyir izlerken XRP devasa bir yükselişle 0.35$ seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Piyasa geri çekilirken XRP’deki fiyat artışında iki unsurun etkili olduğu düşünülüyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP’nin menkul kıymet olduğu ve kayıtsız olarak 1.3 milyar dolarlık satış yaptığı iddialarını reddeden Ripple, dün iddialara yönelik cevaplarını resmi olarak mahkemeye iletti.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Dava İle İlgili Cevabını Mahkemeye Sundu! SEC'ten Ethereum Hakkında Bilgi İstedi!

Ripple’ın SEC’in iddialarına yönelik net bir duruş sergilemesi yatırımcılarda pozitif bir algı oluşturdu. Analistler bu haberin XRP’nin piyasadan pozitif ayrışmasına yardımcı olduğunu düşünüyor.

Tanınmış analist Luke Martin’in XRP’deki fiyat artışıyla ilgili farklı bir tezi var. Analiste göre, Doge’daki beklentinin bitmesiyle oradan çıkan paralar XRP’ye kaydı. Bu da fiyatın yükselmesini tetikledi.

Doge’deki pump’ın Twiter kaynaklı olduğunu düşünen XRP topluluğunun, XRP’de de bir pump dalgası başlatmak için organize olmaya çalıştığı gözlendi.

*Bu veriler yatırım tavsiyesi değildir. Habere konu analistin yorumları kendi kişisel düşünceleridir. Bu verilere göre yatırım kararı almanız tüm paranızı kaybetmenize neden olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu