binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalist Nisan Ayı Dogecoin (DOGE) İçin Çok Önemli Dedi, Nedenlerini Sıraladı!

Analist Nisan Ayı Dogecoin (DOGE) İçin Çok Önemli Dedi, Nedenlerini Sıraladı!

Kripto para analisti Smiley Capital yaptığı açıklamasında Dogecoin'i değerlendirdi ve Nisan ayına dair görüşlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük meme tokeni Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter logosunu DOGE olarak değiştirmesinin ardından yeniden kripto para dünyasının gündemini meşgul ediyor.

Kripto para analisti Smiley Capital, Twitter üzerinden paylaştığı analizinde DOGE’u değerlendirdi.

Smiley’e göre, piyasa koşulları Dogecoin’in Nisan ayında bir hamle yapması için elverişli görünüyor. Analist, iddiasını desteklemek için çeşitli nedenler sıraladı.

Analist, Nisan Ayının Dogecoin İçin Önemini Vurguladı

Analiste göre Nisan ayının hareketli geçmesine neden olabilecek nedenlerin başında Elon Musk’ın Dogecoin’e olan ilgisi ve Twitter’da yaptığı son değişiklikler geliyor.

Analist ikinci olarak 20 Nisan tarihinden bahsetti. Bazı kripto para kullanıcıları bu günü “DOGE Günü” olarak kutluyor.

Smiley, Dogecoin’in aşırı spekülasyon ya da kaldıraç ticaretinden değil, spot borsaları (kripto paraların mevcut piyasa fiyatından alınıp satıldığı yer) kullanan alıcılardan gelen gerçek talep ve ilgiden kaynaklandığını öne sürdü ve bu durumu DOGE fiyatında hareketliliğin henüz tam olarak bitmediğine yorumladı.

İlgili Haber  Arbitrum'un Ardından Airdrop İçin Sıra Bu Altcoinde Mi? Analist Airdrop'a Katılım Rehberi Hazırladı!

Smiley, Asya bölgesinin Dogecoin’i benimsemeye başladığını ve bunun da Dogecoin’in küresel olarak benimsenmesini ve yaygınlaşmasını artırabileceğini savundu.

Son olarak Smiley, USD paritesinde haftalık bir kırılma yaşandığını ve bunun Dogecoin’in kısa vadede BTC karşısında dibe vurduğunu gösterdiğini belirtti.

Smiley tweet’ini “DOGE’da hareketin henüz sona ermediğinden oldukça emin olduğunu” ve DOGE’un “piyasa böyle devam ederse Nisan ayına hazır göründüğünü” düşündüğünü söyleyerek sonlandırdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail