coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalist Van de Poppe Açıkladı: "Bitcoin'de Bu Seviyenin Mutlaka Korunması Gerek!"

Analist Van de Poppe Açıkladı: “Bitcoin’de Bu Seviyenin Mutlaka Korunması Gerek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tecrübeli kripto para analisti Michaël van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı analizinde şu sıralar yükselişini sürdüren Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında ilgi çekici birtakım açıklamalarda bulundu.

Bitcoin Analisti Michaël van de Poppe Bir Sonraki Kritik Fiyat Noktasını Açıkladı

Analistin açıklamasına göre Bitcoin fiyatı için en kritik seviye 26.800 dolar noktası. van de Poppe yaptığı açıklamasında fiyatın bu seviyenin üzerinde kalmaya devam etmesi durumunda bir sonraki hedefin 28.500 dolar olacağını söyledi.

Ancak van de Poppe, 26.800 dolar seviyesinin şimdiye kadar iki kez test edildiğini ve muhtemelen de kırılacağını iddia etti. Analiste göre bu seviyenin kırılması durumunda daha derin ve sert bir düzeltme yaşanabilir.

Bununla birlikte van de Poppe, 26.800 dolar seviyesinin korunmaya devam ettiği sürece mevcut trendin devam edeceğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 28.000 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık olarak %4 değer kazandı.

Analist ayrıca bir önceki Tweet’inde ise 28.300 dolar ila 28.900 dolar arasına bir yükseliş hareketi beklediğini bunun ardından ise bir düşüş yaşanabileceğini savunmuştu.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: TRON Kurucusu Justin Sun, Credit Suisse'yi Satın Almak İçin Teklif Verdi! Bankayla Ne Yapacağını Açıkladı!

Michaël van de Poppe buna ek olarak Ethereum hakkında da birtakım yorumlarda bulundu. ETH için direnç seviyesinin 1.850 dolarda yer aldığını iddia eden analist bu seviyeden bir red durumunda 1.680 dolar ila 1.725 dolar arasına bir düşüş yaşanabileceğini, ardından ise 2.000 dolar hareketine devam edileceğini savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları