AnalizXRP

Analistler Ripple’ın (XRP) Yükseleceğinden Emin! İşte Kanıtlar!..

XRP için yeni bir boğa döneminin eşiğinde miyiz?

Kripto para sektörünün 3. en büyük kripto birimi XRP, an itibarı ile 0,238 dolardan işlem görüyor. Kimi analistler bu fiyatın 0,30 dolar seviyesine çıkacağından emin.

Ufukta bir XRP rallisi olduğunu öngören analistlerden biri olan “Galaxy” bir sonraki adımın 0,30 dolar olduğunu ancak bu hedef için öncelikle 0,25 dolarlık seviyenin kırılması gerektiğini dile getirdi.

Bir diğer analist “JOKER” ise Twitter’da XRP ile ilgili bir grafik paylaştı ve teknik olarak XRP’nin aylık grafiğinin yükseliş bayrağı oluşturduğunu ifade etti. Analiste göre XRP tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yakın. Ancak olası düşüş risklerine karşı da temkinli olmak gerekiyor.

Kripto para tahminleriyle zaman zaman gündeme gelen @gordongekko369 adlı başka analist ise XRP için yeni bir boğa rallisinin eşiğinde olduğumuzu dile getirdi.

En son 15 Ocak’ta görülen “XRP menkul kıymet mi yoksa değil mi?” davası ileriki bir tarihe atılmış ve karar verilememiş olsa da Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, mahkemenin ne karar verdiği XRP fiyatını olumsuz etkilemeyecektir, biz Ripple şirketi olarak SEC’in XRP hakkında ne dediği ile ilgileniyoruz” şeklindeki açıklaması ile piyasaya güven vermiş ve yatırımcısının XRP’ye yönlenmesini sağlamıştı.

XRP boğa dönemi gerçekten bu kadar yakın olabilir mi? Bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu