binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAnaliz Şirketi Açıkladı: "2024 Kripto Para Boğası Diğerlerinden Farklı Geliyor, İşte Nedeni"

Analiz Şirketi Açıkladı: “2024 Kripto Para Boğası Diğerlerinden Farklı Geliyor, İşte Nedeni”

Kripto para analiz şirketi CryptoQuant analistleri, Bitcoin ve kripto piyasasındaki boğa durumu hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz firması CryptoQuant’ın uzmanları yakın zamanda yaptıkları bir analizde, 2024 yılında potansiyel bir boğa piyasası yaşanacağını ve bu kez piyasanın kurumsal yatırımcıların öncülüğünde şekilleneceğini tahmin etti.

Şirketin incelediği veriler arasında Borsa Para Yatırma İşlemleri, Ortalama Borsa Girişi Metriği ve Bitcoin fiyatı yer alıyor.

Analistlere göre 2021’deki boğa piyasası sırasında, Borsa Yatırma İşlemlerinde gözle görülür bir artış yaşanırken, Ortalama Borsa Girişinde ortalamanın altında bir değer görüldü. Bu durum, CryptoQuant analistlerine göre bir önceki boğa piyasasının büyük ölçüde fiyat spekülasyonu yapan bireysel yatırımcılar tarafından yönlendirildiğini ve büyük kurumların minimum faaliyet gösterdiğini güçlü bir şekilde ortaya koyuyor.

İlgili Haber  Yatırım Şirketi Sorumlusu, "Bitcoin'de Talep, Arzın 10 Katı" Dedi, Fiyat Hedefini Açıkladı

2022’deki ayı piyasası, Borsa Para Yatırma İşlemlerinin sayısında istikrarlı bir düşüşe ve bireysel yatırımcı ilgisinde buna karşılık gelen bir azalmaya tanık oldu. Bu gerileme büyük olasılıkla çok sayıda kripto şirketinin ve tokeninin çöküşünden kaynaklanıyordu.

İlginç bir şekilde, 2023’ün ikinci yarısında, Borsa Yatırma İşlemlerinde devam eden düşüşe rağmen Ortalama Borsa Girişi yavaşça yükselmeye başladı. Bu eğilim, analistlere göre daha büyük yatırımcıların piyasaya girmeye başladığını, daha yüksek hacimli faaliyetlerde bulunduğunu ve Ortalama Borsa Girişinin yükselmesine neden olduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail