binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAnaliz Şirketi: "Bitcoin Durulurken Bu Varlık Sahne Işıklarını Devralabilir"

Analiz Şirketi: “Bitcoin Durulurken Bu Varlık Sahne Işıklarını Devralabilir”

Analiz şirketi Wolfe Research'ün açıklamasına göre Bitcoin fiyatı yükselişi duraklama dönemine girerken başka bir varlık dikkat çekiyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para araştırma şirketi Wolfe Research, Bitcoin fiyatı 70.000 dolar civarında seyrederken altının potansiyel olarak Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini öne sürüyor.

Bu varlıkların her ikisi de geçtiğimiz ay boyunca senkronize bir şekilde işlem gördü ve ABD borsası en yüksek seviyelerine yakın işlem görmeye devam ederken bile yeni rekorlara ulaştı.

Analistlere göre Bitcoin’in alım satım modelleri, önemli bir geri çekilme yaşamadan önce iki kez tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldiği kendi 2021 hareketlerini yansıtıyor. Wolfe’nin genel müdürü Rob Ginsberg, “Bitcoin tarihsel olarak daha çok bir ‘risk varlığı’ gibi işlem gördü ve genellikle fazla likiditenin bireysel yatırımcı için bir yuva buldu” dedi.

Ginsberg, 2021 modeliyle benzerlikler yadsınamaz olsa da, geçen seferki gibi %50’lik bir düzeltme öngörmüyor. Bununla birlikte, analiste göre Bitcoin’in 70.000 doların hemen üzerinde sabit kalmaya devam ettiğini görmek kendisini şaşırtmayacak.

İlgili Haber  Binance'te Listeli Altcoin, 7 Farklı Kurumsal Yatırımcı Şirketten Yatırım Aldığını Duyurdu! Fiyat Tepki Verdi

Buna karşılık analiste göre altın daha iyi durumda olabilir. Ginsberg, “Altın ve Bitcoin oranı haftalık bazda aşırı satımdayken desteğe yaklaşıyor” dedi ve ekledi:

“Bitcoin hakkındaki görüşlerimiz doğruysa ve 60.000-73.000 dolar aralığında konsolide olmaya devam ederse, bu durum altının daha iyi performans göstermeye başlaması için iyi bir fırsat sağlayabilir.”

Bitcoin 14 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.679 dolara ulaştı ve geçen hafta traderların koşuyu hazmetmesiyle yaklaşık 60.800 dolara gerilemişti. Ginsberg, satış baskısının “tarihsel olarak 70.000 doların üzerinde güçlü bir şekilde ortaya çıktığı” konusunda uyarsa da, BTC o zamandan beri en yüksek seviyelerine geri döndü ve yeniden hızlanmaya hazır görünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail