Ana SayfaAltcoinAnonymous Resmen Savaş İlan Etti: LUNA Kurucusu Do Kwon'un Kirli Çamaşırları İfşa...

Anonymous Resmen Savaş İlan Etti: LUNA Kurucusu Do Kwon’un Kirli Çamaşırları İfşa Edilecek

Takip et

Hacktivist grup olarak da bilinen Anonymous, kripto para sektörü ile ilgili yeni bir adım daha attı.

Terraform Labs kurucusu Do Kwon şimdiden ciddi bir nefretçi kitlesine ulaştı ve Anonymous açıklamalarına göre bu kitle daha da büyüyebilir.

İlgili Haber
Do Kwon, Terra 2.0 Sebebiyle Yine Tepkilerin Odağında: Son Tweetleri, Yine mi

Terra’nın Kurucu Ortağının Başı Belada

Anoynmous ekibi, Terra kurucu ortağı Do Kwon‘un “olabildiğince erken adalet önüne çıkartılması için” çalışacaklarını ve Terra’nın çöküşü ile ilgili bütün gizli bilgileri açık edeceklerini vurguladı.

Ekip, YouTube hesaplarında yayınladıkları bir videoda Do Kwon’un 80 milyon dolarlık LUNA ve daha fazlasını içeren “savaş hazinesini” açık edeceklerini vurguladı.

Do Kwon’un Basis Cash isimli kripto varlık projesi ve bunun gibi birçok bilgiyi açık edeceklerini ifade eden ekip, şunları vurguladı:

Do Kwon, eğer bunu dinliyorsan üzgünüz ki verdiğin hasarı geri almanın hiçbir yolu yok. Bu noktada yapabileceğimiz tek şey sana bu sorumluluğu yaşatmak ve seni olabildiğince çabuk adalet karşısına çıkarmak olacaktır.”

Hacker grubu şimdilerde Do Kwon’un bütün hareketlerini izlediklerini vurgulayarak suçları ifşa edeceklerini aktardı:

Anonymous şu an Do Kwon’un sektöre girişinden beri olan bütün tarihini incelemekte ve aydınlığa kavuşturabileceklerinin ne olduğunu araştırmakta.”

Kwon’un çok daha fazla suç işlediğinin kesin olduğunu aktaran Anonymous, bunları bulmaya çalışacak ve işlerin yakında kızışacağı söylenebilir.

Koreli yetkililer tarafından da soruşturulan Do Kwon, acı bir sonu bekliyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

Onu başta MİLETİ yok etmeden yapacaklardı BİZİM hakımızı TERRA LUNAYI DESTEKLEYEN BORSALAR VERMESİ LAZIM ÇALDIĞINI BİLDİKLERİ HALDE DESTEK VERDİLER

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları