AltcoinHaberler

Do Kwon, Terra 2.0 Sebebiyle Yine Tepkilerin Odağında: Son Tweetleri, “Yine mi” Dedirtiyor!

Terraform Labs kurucusu ve CEO'su Do Kwon, Terra 2.0'nin hayata geçmesinden sonra yine kibirli bir ruh haline bürünmüş gibi gözüküyor.

Terra 2.0 dün hayata geçti ve ağ şimdiden birçok yatırımcının ilgi odağı oldu.

Terra 2.0 üzerindeki LUNA, daha önce değeri resmen sıfıra kadar inen LUNA Classic’ten daha fazla hacme sahip.

Birçok kripto para borsası da bunu listeledi ancak söz konusu yeni kripto paranın kontratında bir şey dikkat çekti.

İlgili Haber
Yeni Terra (LUNA) Listelendikten Sonra Kaç Dolardan İşlem Görüyor ve Nasıl Bir Performans İzliyor?

Terra’ya Staking ve Do Kwon Tepkisi

Koreli profesör Jaewoo Cho, Terra 2.0’nin kodunu incelediğinde bir şey bulduğunu aktardı.

Bunda bir “ninja kod” bulunduğunu belirten Cho, kullanıcıların ve hatta borsaların elindeki tokenlerin, rastgele (veya önceden belirlenen) validatorlara aktarılacak şekilde stake edildiğini vurguladı.

Bilindiği üzere Proof-of-Stake ağlarında tokenler stake edilmekte ve karşılığında belirli bir gelir elde edilirken stake edilen tokenler de ağdaki değişimler hakkında oy kullanmak için önem arz etmekte.

Do Kwon ise bunun yeni ağın yönetişim biçimi olduğunu belirterek, bunun açık bir şekilde paylaşıldığına dikkat çekti.

Daha sonra “daha fazla FUD yap” ifadesini kullanan Do Kwon, tepki çekti. Tam olarak ilk LUNA ve UST çöküşü öncesinde de böyle beylik laflar eden Do Kwon, sonra derin bir sessizliğe bürünmüştü.

Kwon’un bu tepkisi kripto para sektöründekilerin dikkatini çekti ve bir kullanıcı “bu adam neden hala hapiste değil” diyerek tepkisini dile getirdi.

Terra ağındaki bu yöntem, söz konusu stake edilen tokenlerin belirli bir konuda ağda çoğunluğun elde edilmesi için kullanılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu