binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAnthony Pompliano: BTC 3.000 dolara inecek, 2023 yılını bekleyecek

Anthony Pompliano: BTC 3.000 dolara inecek, 2023 yılını bekleyecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Morgan Creek Digital Assets kurucusu ve ortağı Anthony Pompliano, 2023 yılına kadar artık bir rekor beklenmemesi gerektiğini ifade ettiği kripto paralar hakkında sert konuştu. 1.500 gündür devam eden yükseliş döneminin artık bir devri kapadığını ve sert düşüşlerin etkisinin sürecek olduğunu belirten Pompliano, kripto para sahibi olan kişilerin kendilerince hemen karar vermek zorunda kalabilecek olduklarını ve bir süre sonra Bitcoin fiyatının 3.000 dolara kadar gerileyecek olduğunu iddia etti.

Yaptığı yorum ve açıklamaları ile tüm dünyada saygın bir analist ve yorumcu olarak tanınan Pompliano, Bitcoin‘in yükseliş döneminin bittiğini, bunun yerine artık 2023 yılına kadar düşüş dönemine girdiğini belirtti.

2023 yılında rekor kırar!

Pompliano, Bitcoin’in 2023 yılında ise yeniden tarihi rekorlar kıracak olduğunu ve tarihi rekorlarını 50.000 dolar ile kırmasının bir ihtimal dahilinde olduğunu açıkladı. 2023 yılına kadar ise aralıklarla düşüş ve artışların olması beklenirken ortalama seviyenin 3.000 dolar ve civarında olmasının beklendiği ifade edildi. Pompliano’nun bu şekilde açıklama yapması ise kripto para yatırımcılarını endişe ve heyecan yaparak satış yapmalarına neden oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail