Bitcoin

Anthony Pompliano: Bitcoin Hong Kong Vatandaşları İçin Aranan Nitelikte!

Kripto para camiasının ünlü isimleri arasında yer edinmiş olan Anthony Pompliano, kripto para birimlerinin Hong Kong vatandaşlarının aradığı türde bir para olduğunu açıkladı.

Milyar dolarlarca servetin içerisinde olan Hong Kong, tarihinin en büyük protestolarından birisini 50 yıl sonra yaşadı. Tüm dünya oraya kilitlendi, Çin yönetimi tüm savunma güçlerini harekete geçirdi ve Hong Kong vatandaşlarının derhal eylemlerini sonlandırmasını istedi. Teknoloji ve finans dendiği zaman akla gelen Çin’in bu konuda tehditleri ise sınırlı olabildi. Dünyanın tepkilerinden ötürü askeri bir müdahalede bulunamayan Çin yönetimi yeni bir adım attı ve Hong Kong vatandaşlarının evlerine dönmesi için siyasi süreci yumuşattı.

Anthony Pompliano, kripto para birimlerinin protestocuların aradığı nitelikte olan bir para olduğunu ve Bitcoin’in Hong Kong vatandaşları için %100 uygun olan bir kripto para birimi olduğu açıklamasında bulunarak, protestocuların Bitcoin kullanmasının doğru bir karar olabileceğini açıkladı.

Hong Kong vatandaşları sokaklarda

Hong Kong vatandaşları son yılların en büyük protesto gösterisini canları ve malları pahasına sürdürmeye kararlı. 4 milyondan daha fazla Hong Kong vatandaşının sokaklara çıkmış olduğunu açıklayan protestocular, giderek daha fazla sayılarının artmasını bekliyorlar. Hong Kong’ta yaşanan olayların ne zaman son bulacağı ise belli değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu