Kripto HaberleriBitcoinArjantin'in En Büyük Özel Bankası Bitcoin ve Kripto Para Alım Satım Hizmetini...

Arjantin’in En Büyük Özel Bankası Bitcoin ve Kripto Para Alım Satım Hizmetini Başlattı: Hangi Altcoinler Var?

Takip et

Piyasa değeri olarak Arjantin’in en büyük özel bankası olan Banco Galicia, şirketin bugün yaptığı açıklamaya göre platformunda Bitcoin ve kripto para alım satım hizmeti sunmaya başladı.

Banco Galicia Uygulamasında Artık Kullanıcılar Bitcoin ve Altcoin Alıp Satabiliyor

Banka, mobil uygulamasında kullanıcıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDC ve Ripple (XRP) satın alabileceğini belirten ve bunun yeni bir hizmet olduğunu bildiren bir özellik ekledi.

PayPal ile Paxos birlikteliği ve NYDIG’nin ABD kredi birlikleriyle birlikte çalışmasıyla yaygınlaşan ve finansal hizmet sağlayıcılarının kripto paraları daha geniş kitlelere yaymayı amaçlayan adımlara bununla birlikte bir yenisi daha eklendi.

Banco Galicia, bu yeni girişim için Liechtenstein merkezli bir dijital cüzdan ve mobil bankacılık kripto ürünü olan Lirium ile çalıştı.

Twitter üzerinden bir kullanıcının şu anda kripto para alım satım hizmetinin aktif olup olmadığını sorması üzerine Banco Galicia ‘evet’ cevabını verdi ve yeni yatırım seçeneklerinin de eklendiğini bildirdi.

Banco Galicia, Buenos Aires borsasında ve Nasdaq’ta GGAL koduyla işlem gören Grupo Financiero Galicia’ya bağlı bir şirket olarak tanınıyor.

Yüksek enflasyon ve ekonomik kriz tehdidi ile karşı karşıya olan Arjantin’de kripto para kullanımı her geçen gün artıyor. Halkın kripto para kullanımı oranlarının artmasıyla birlikte ülkede son zamanlarda kripto sektöründe de çok sayıda girişim yapılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları