Kripto HaberleriAltcoinArk Invest Analistinden Altcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber! "Ethereum Hazır!"

Ark Invest Analistinden Altcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber! “Ethereum Hazır!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analizleriyle dikkat çeken Ark Invest’in eski kripto analistlerinden biri olan Chris Burniske, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Ethereum ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu.

Ethereum’un Bitcoin’e karşı olan hareketini yorumlayan analist, ETH/BTC grafiğindeki büyük kırılma hazırlığı olduğuna işaret etti.

ETH/BTC grafiğinde neredeyse iki yıldır konsolidasyon olduğuna dikkat çeken analist, Ethereum‘un Bitcoin’e karşı bir çıkış yapmaya hazırlandığını söyledi.

“Neredeyse 2 yıllık konsolidasyonun ardından, Ethereum Bitcoin’e karşı aylık bir kırılma için hazırlandı.”

Burniske, paylaşımına bir de ETH/BTC grafiği ekledi.

Bu grafiğe bakıldığında Ethereum Bitcoin’e karşı son çıkışını Mayıs 2021’de yaptı.

Mayıs 201’den önce de ETH/BTC grafiği 931 gün boyunca konsolisdasyon yaşadı. Bu konsolidasyon aşamasından çıkan ETH, Mayıs 2021’de Bitcoin’e karşı %150’den fazla değer kazandı.

Chris Burniske’nin bahsettiği kırılım gerçekleşirse, mevcut konsolidasyon sürecinin bir önceki süreçten daha kısa sürdüğü ve bu nedenle de potansiyel bir yükseliş için biriken gücün miktarının da daha düşük olduğu göz önüne alındığında Ethereum’un Bitcoin’e karşı geçen seferkinden daha küçük miktarda bir yükseliş yaşaması beklenebilir.

ETH/BTC grafiği 0,070’ten işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları