Bitcoin

Arthur Hayes: Bitcoin Yakında 20.000 Dolar Olacak!

Arthur Hayes, kripto para biriminin değerinde yeni rekorun yakında gerçek olacağı iddiasında bulundu.

Kripto para borsası sahibi Arthur Hayes, kripto para birimi Bitcoin hakkında yeni bir iddia ortaya koydu. Bitcoin hakkında 20 bin doları yakında tekrar göreceğini iddia eden Hayes, yatırımcıların beklentilerini yüksek tutması gerektiğini ve bu konuda kendisinin inandığı 20 bin dolar konusunda beklentilerin tutacak olduğunu iddia etti.

Kripto para birimleri son yılların en fazla sorunlu yıllarını geçirdi ve bu nedenle yatırımcılar piyasadan ayrılmayı aklına getirse de tekrar 20 bin dolar rekoru kırılacak olduğunu düşünerek asla geri adım atmadılar. Kripto para birimi yatırımcıları bekledikleri fiyat rekorunun bu yıl sonuna kadar gerçek olmasını isterken, büyük oranda yatırımcıların 20 bin dolar rekoru ile ilgili bu yılın sonuna kalmadan gerçek olması yönünde.

Arthur Hayes’e göre ise bu iddialar doğru ve kısa süre içerisinde beklentiler daha fazla fiyat artışından yana. Bitcoin’i 20 bin dolar yapan, 100 bin dolar hatta 1 milyon doların daha çok üzerinde fiyat iddiaları ortaya atanlar arasında en düşük tahminlerden bir tanesini de Arthur Hayes belirtmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu