AvalancheHaberler

Avalanche’daki (AVAX) Kilitli Değer BNB’ye Yaklaştı, İşte Son Durum!

Avalanche üzerindeki kilitli değer yeniden 11 milyar doları aştı.

DeFi Llama’ya göre para yeniden geleneksel kripto para birimlerinden merkeziyetsiz finansal piyasalara akmaya başladı.

Kripto para kredisi, staking ve diğer merkeziyetsiz finansal çözümlere ilgi yeniden artarken, Avalanche’nin ön plana çıktığı görülüyor.

Avalanche üzerindeki kilitli değer 11 milyar doları aşarken, 13 milyar dolarlık değere sahip BNB’nin hemen altında yer alıyor.

BNB ağındaki kilitli değerde piyasa duyarlılığına bağlı olarak aylık bazda %10’luk bir düşüş yaşanırken, AVAX’ın içerideki parayı koruduğu görülüyor.

AVAX ağı içerisindeki ikinci sırayı da 1.5 milyar dolarlık TVL ile Trader Joe protokolü alıyor.

AVAX TVL’yi Korudu

İçeride toplanan kilitli değer itibariyle AVAX’ın rakiplerine baktığımızda piyasa duyarlılığına bağlı olarak  aylık bazda bir düşüş olduğunu gözlemliyoruz.

Buna göre Ethereum 124 milyar dolarlık toplam kilitli değerle birinci sırada yer alırken, onu 16 milyar dolarlık değerle Luna ve 13 milyar dolarla BNB izliyor.

Bitcoin’deki düşüş sırasında 53$ seviyelerine kadar geri çekilen AVAX, son yükselişle birlikte yeniden 100$ sınırına yaklaştı. Bu da 25 günde %83’lük bir yükseliş yaşadığı anlamına geliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu