Haberler

Avrupa’da Kripto Para Kullanımı Yerinde Sayıyor

Avrupa Birliği üyesi ülkeler...

Avrupa Birliği üyesi ülkelerde kripto para birimlerine olan talep sürekli aynı seviyede kalmayı sürdürüyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu merak edilirken, yatırımcılar kısa vadede kazanç elde etmenin mümkün olsa da uzun vadeli kripto para yatırımlarının sadece kayıp olacağını düşündüğü için ve yasal düzenlemeler olmadığından dolayı Bitcoin ve altcoin satın almak konusunda endişeliler. Bitcoin fiyatının gelecek birkaç yıl içerisinde azalarak yok olacağını düşünen Avrupa Birliği ülkelerde yaşayan kripto para sahibi olmayı istemeyen kişiler, bunun kısa ve uzun vadeli sonuçlarının kesin olmadığını ancak bir takım risklerin bariz olarak görülebildiğini belirtiyorlar.

Bitcoin sahibi olmak istemeyen Avrupa Birliği üyesi ülkelerde yaşayanların sayısının sürekli artması yatırımcılar için bir sorun teşkil etmezken, piyasada bulunan kripto para yatırımcıları için ise milyarlarca dolar eksiklik olarak belirtiliyor. Piyasa hacmi ile piyasa fiyatının artmasında Avrupa Birliği üyesi ülkelerde yaşayanların önemi büyük iken, Avrupalı kripto para yatırımcılarının sayısının yakın ve uzun vadede artmayacak olduğu tahmini AB’nin kripto paralar konusunda adım atmasını da yavaşlatıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu