Kripto HaberleriBitcoinAvrupalı Dev Şirket Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile Ödeme Kabul Edeceğini...

Avrupalı Dev Şirket Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile Ödeme Kabul Edeceğini Duyurdu!

Takip et

Avrupa’nın önde gelen bağımsız lastik kaplama şirketi Vaculug, ödeme sisteminin bir parçası olarak Bitcoin ve Ethereum kabul edeceğini duyurdu.

Vaculug, bünyesine kripto ödemelerini ekleyen bu alandaki ilk firma oldu.

Vaculug, Bitcoin ve Ethereum Ödemelerini Kabul Edecek

Vaculug tarafından yayınlanan basın açıklamasında, müşterilerin artık Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) aracılığıyla diğer ilgili hizmetlerin yanı sıra lastik satın alabilecekleri belirtildi.

Firma ayrıca, PPK ve PPV sabit fiyat sözleşmelerini kilometre başına kripto (CPK) ve araç başına kripto (CPV) olarak düzenleyeceğini belirtti.

Hizmet, sözleşmelerini Bitcoin veya Ethereum fiyatına sabitlemeyi veya ilişkilendirmeyi amaçlayan müşteriler için geçerli olacak.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı İyice Sıkıştı: Yön Ne Tarafa Olacak?

Vaculug’un BT yöneticisi Jason Humphries’e göre, firma müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kripto paraları ve Blockchain’i tercih etti.

Ayrıca kriptonun anlık ve uygun maliyetli işlemler gibi faydalarından da bahsetti.

“Blockchain teknolojisi gelecek değil, şimdi. Yakın gelecekte tüm şirketlerin kripto paraları kabul etmek zorunda kalacağına inanıyoruz ve bunu yapan ilk lastik kaplamacı olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri odaklı bir şirket olarak zamana ayak uydurmamız ve müşterilerimize sadece sterlin ve peni’den daha fazla seçenek sunmamız gerektiğine inanıyoruz. Üstelik bu, ilgili tüm taraflar için işlem maliyetini düşürüyor ve müşterilerimize daha fazla değer sağlıyor.”

Bununla birlikte kripto piyasasındaki fiyat düşüşüne rağmen şirketin bu tür bir adım atması dikkat çekiyor.

Buna rağmen BTC ve Ethereum fiyatının Temmuz ayından bu yana kısmi olarak da olsa bir toparlanma sürecinde olduğunu hatırlatalım.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları