HaberlerXRP

Avukat: “Ripple (XRP) Davayı Kazanamaz Ama Bir Çıkış Yolu Var”

Avukat Stephan Palley, Ripple'ın dava ile ilgili seçeneklerini değerlendirdi.

SEC tarafından gelen darbeden sonra ağır yara alan XRP, yaralarını sarmaya devam ediyor. Bitcoin, 38.000$ seviyelerine dayanmışken, XRP 0.36200$ seviyelerine kadar yükselmeyi başardı.

XRP’nin yükselmesinde etkili olan olayları aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

İlgili Haber
Ripple İddialı XRP Raporunu Yayınladı, XRP Uçuşa Geçti!

Peki Dava Tehdidi Bitti Mi? Ripple İçin Bir Çıkış Yolu Var Mı?

Kurumsal Hukuk şirketi Anderson Kill’de blockchain ve dijital para birimleri alanında çalışan Avukat Stephan Palley’e göre, Ripple’ın yapabileceği en iyi şey ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzun bir mahkeme süreci yürütmek değil.

Stephan Palley’e göre, Ripple’ın bu mahkemeden kazanarak çıkması ve dijital varlıklar için iddia ettikleri gibi yeni bir yasal statü oluşturma fikri bir hayalden ibaret.

Avukata göre Ripple, yatırımcılarını önemsiyorsa, tek seçeneği SEC ile bir anlaşmaya varmak. SEC ile anlaşmaya varmadığı sürece kaybeden tarafta olacak.

XRP kanadında yakın zamanda gelişen dava haberleri göz ardı edilerek yüksek fiyatlamalar tekrardan görülmeye başladı. Dava süreci XRP için iyi veya kötü şekilde sonuçlanmadığı sürece, uzmanlar yatırımcıları Ripple ile ilgili gelebilecek daha fazla olumsuz habere hazırlıklı olmaları ve stopsuz işlem yapmamaları konusunda uyarıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu