AltcoinAnaliz

Axie Infinity (AXS) Analistlerin Yeni Gözdesi Haline Geldi!

Birçok analist AXS için boğa gibi hissediyor ancak yatırım yapmadan önce kripto piyasasındaki volatiliteyi de hesaba katmak gerekiyor.

Son zamanların en çok dikkat çeken oyun tabanlı altcoinlerin biri olan Axie Infinity (AXS) birçok analistin ve yatırımcının ilgi odağında yer alıyor.

Cryptopolitan takma adlı analist, ayı ivmesinin yavaşlaması durumunda Axie Infinity’nin maksimum fiyatının önümüzdeki mart ayında 70 doları test etmesini bekliyor. Analistin Mart 2022’de coin için beklediği minimum fiyat ise 50 dolar.

Crypto King ise 2023 yılına kadar Axie’nin pozitif fiyat ivmesiyle devam etmesini bekliyor. Analist, ocak ayı için maksimum 229.924 doları, minimum ise 156.348 doları işaret ediyor.

Haziran 2022’ye kadar %70,68’lik bir fiyat artışı beklendiğinden bahseden Crypto King, 2022 için sürekli bir fiyat artış trendi bekliyor.

İlgili Haber
Axie Infinity'nin (AXS) NFT Satış Hacmi 4 Milyar Doları Aştı!

Diğer Analistler Ne Düşünüyor?

Öte yandan birçok analiste göre AXS boğa trendini sürdürecek olursa ve piyasa değeri yükselirse Aralık 2022’ye kadar 210 dolara ulaşabilir.

AXS 4 Saatlik Grafik

Analistler AXS İçin 2023’ü İşaret Ediyor!

Axie Infinity’nin 2022’de başlaması muhtemel görülen boğa koşusu 2023’te yeni zirveler getirebilir. Analistlere göre bu süre içerisinde 340 dolara kadar bir yükseliş görmek mümkün. Bunu takip eden sonraki iki senede ise AXS fiyatının sırasıyla 500 ve 700 dolara kadar yükselmesi öngörülüyor.

Analistler tüm bu tahminlerinin akabinde kripto piyasasının oynaklığının çok yüksek oluşundan da bahsediyorlar. Söz konusu tahminler Axie’yi her ne kadar yatırım yapılası bir hale getirse de işler her coin için bir anda tersine dönebilir. Ne de olsa kripto piyasasındaki herhangi bir coinin performansının birkaç değişkene tabi olduğunu unutmamak gerekiyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu