binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAyı Analisti il Capo, "Bitcoin Yükselecek" Dedi, Sahip Olduğu Altcoinleri ve Satıp...

Ayı Analisti il Capo, “Bitcoin Yükselecek” Dedi, Sahip Olduğu Altcoinleri ve Satıp Satmadığını Açıkladı

Kripto para analisti il Capo, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatının geleceği ve sahip olduğu altcoinlere dair konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce son derece ayı lehine açıklamalarıyla tanınan ancak son zamanda Bitcoin’in yaşadığı yükseliş ile birlikte bu görüşlerinde yumuşama görülen analist il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında BTC’yi değerlendirdi.

Analist, BTC fiyatının 69.000 dolar sınırını aşamaması durumunda 60.000 doların altına bir iniş yaşanarak o bölgedeki likiditenin alınabileceğini ve ardından yükselişin devam edebileceğini iddia etti.

il Capo, BTC fiyatındaki son toparlamayı bir “ölü kedi sıçraması” olarak nitelendirdi ve spot piyasa yerine vadeli işlemler tarafından yönlendirildiğini iddia etti. Analiste göre 69.000 doların üstüne net bir çıkış, 74.000 dolar ila 75.000 dolar seviyesinin görülmesi ile sonuçlanabilir. Ancak analist, ilk olarak 60.000 doların altına bir iniş tahmin ettiğini söyledi.

İlgili Haber  a16z Yöneticisi, SEC'in Ethereum'a Karşı Gerçekleştirdiği Saldırı Hakkında Konuştu: "ETH Menkul Kıymet Olamaz"

Analist, sahip olduğu ZCX, SUSHI, AXS altcoin varlıklarından satış yapmadığını ve Bitcoin fiyatının 60.000 doların altına inmesi durumunda bu altcoinlerden daha fazla ekleme yapacağını söyledi.

Analist, boğa lehine ilerlemeden önce 60.000 dolarına altına bir iniş olacağına inanma sebeplerini şöyle açıkladı:

  • “Balinalar bu seviyeye ilgi gösteriyor. Bu seviyelerde güçlü talep bekliyor.

  • Altcoinlerde henüz hiç doğru dürüst bir likidasyon mum fitili göremedik.

  • Fonlama oranları yeniden yükseliyor ve bu da long’ların yeniden piyasaya girdiğini gösteriyor.

  • Birçok altcoinde alçak tepeler ve destek/direnç bölgelerinin dönüştüğünü görüyoruz. Ayrıca ayı lehine ayrışmalar da var.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail