BitcoinHaberler

Bakkt, Beklentileri Karşılayabilme Yolunda Sınıfta Kaldı!

Bitcoin opsiyon işlemleri söz konusu olduğunda en büyük pay Deribit'in elinde.

Kripto para işlemlerinin dünya üzerinde yakaladığı hızlı artış farklı platformlarda değişiklikler gösterebiliyor. Elde edilen verilere göre Chicago merkezli CME Group, Bitcoin opsiyon işlemleri söz konusu olduğunda bugün dünya pazarının yüzde 25’lik payına erişmiş gözüküyor.

Tercih edilirlik bakımından payın yüzde 68’lik kısmını hala elinde bulunduran Hollanda merkezli Deribit platformundan hemen sonra ikinci sırada yer alan CME, mayıstan bu yana opsiyon işlemlerinde on kat büyüme kaydetmiş durumda.

Buna rağmen son sıralarda yer alan Bakkt, ilk başlardaki parlak günlerini mumla arar durumda. Bitcoin opsiyon işlemlerini CME’den yaklaşık bir ay önce piyasaya süren Bakkt, tercih edilirlik söz konusu olduğunda beklentilerin çok çok altında yer alıyor. Öyle ki kripto para türevleri ürün sağlayıcısı LedgerX bile Bakkt’ı geride bırakmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu