HaberlerXRP

Balina Alarmı: “Milyonlarca Ripple (XRP) Borsalara Taşındı” Satış Dalgası Büyüyor Mu?

Whale Alert'in XRP ile ilgili yakaladığı hareketler dump sinyali mi veriyor ?

Yatırımcıların uzun süredir beklediği Spark Token Airdrobu bugün gerçekleşti. TSI ile 03.00’da alınan cüzdan ve borsa kayıtlarına göre, 2021 Mayıs ayından itibaren Spark token dağıtımına başlanacak. Tek seferde dağıtılması planlanmayan Spark tokenlerin yaklaşık 2 – 3 yıl içerisinde yatırımcılara dağıtılması bekleniyor.

Uyarmıştık

Airdrop saatinin yaklaşmasıyla volatilitenin arttığı XRP’de beklediğimiz ve daha önce uyarısını yaptığımız satış dalgası geldi.

İlgili Haber
Ripple'da (XRP) Balina Sayısı Zirvede! Airdrop Sonrası Ne Olacak?

Tehlike henüz geçmemiş olabilir. Whale Alert’in verdiği sinyallere göre son 3-4 saatlik süreçte, soğuk cüzdanlarda airdroptan faydalanmak için tutulan çok sayıda XRP hareket ederek borsalara giriş yaptı.

Söz konusu XRP’lerin satılmasıyla daha büyük dump dalgalarının gelebileceğini düşünen yatırımcılar, belirli bir süre sakin kalmakta fayda olduğunu düşünüyor.

Dikkat “Gel Gel” Olabilir

Sinyallerden kısa bir süre sonra Bitcoin’de başlayan hareketlenme ile XRP’de kısmen bir yükseliş gözlemlendi. 0.48554 seviyelerinden işlem göre XRP, 0.508’li seviyelere kadar yükseldi. Airdrop öncesi çok fazla balina biriken XRP’nin bu gazı atması biraz zaman alabilir.

Topluca satış yapmak yerine malı yedire yedire dağıtma ihtimallerine karşı teyit edilmemiş yükseliş ve tepkilerde yatırımcıların tuzağa düşmemesi gerekiyor. Piyasada “gel gel” teriminin tam olarak karşılığı olabilecek, bu tarz teyit edilmemiş yükselişlere FOMO’ya kapılarak girilmesinin zararla sonuçlanacağını hatırlatan analistler, yatırımcıları uyarıyor.

İlgili Haber
Spark Airdrop’unun Ripple (XRP) Fiyatına Etkisi Ve Detaylı XRP Analizi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
9 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Merhabalar, xrp yi elinde bulunduran herkes alicakmi spark tiken kardan anlayamadım ben. Kim faydalanicak bunlardan.

Yusuf Numanoğlu

Spark airdrobunu destekleyen bir borsada; 12 Aralık tarihinde belli bir saatte elinizde XRP bulundurduysanız, ilerleyen süreçte Spark token alacaksınız. Ancak tamamen dağıtımının birkaç yıl süreceği tahmin ediliyor.

Anonim

Bende 5.500 TL den 125 milyar adet aldım. An itibariyle 250.000 TL zazarım var. Yeniden o rakamları görürmüş diye düşüyorum.

Talha

Çok çelişkili bir yazı olarak gördüm anlamlandıramadım.Airdroptan faydalanmak için bir çok yatırımcının soğuk cüzdanlarından xrp çıkardıklarını söylüyorsunuz ama aynı zamanda soğuk cüzdanlardan çıkarıp sattılar diyorsunuz.Faydalanmak için çıkartan iri neden satsın ki ? airdroptan faydalanmak isteyen kişi soğuk cüzdandan xrp yi çıkarıp sıcak cüzdanda bekletir ki sparktoken alabilsin.Ben mi yanlış biliyorum .Cidden öğrenmek için soruyorum?

Anonim

Bende 94 milyarlık aldım xrp aldım 4.280 den ne yapayım sizce saygılar

sadık

12 aralık 03:00 ten itibaren 24 saat alım ve satım yapılmıyacak spark token almak için ben öyle biliyorum


Başa dön tuşu