Kripto HaberleriCardanoBalina Alarmı! Ocak Dumpında Bu Altcoini Topladılar!

Balina Alarmı! Ocak Dumpında Bu Altcoini Topladılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Veri analiz şirket IntoTheBlock Cardano balinalarının ocak ayındaki akümülasyonlarına dair bir veri paylaştı.

Buna göre 1 milyon ve 10 milyon arasında ADA sahibi olan cüzdanlar Ocak 2022’deki dump sırasında dibi satın alarak ADA’da ciddi bir yükselişe geçti.

Cardano yeni yılla birlikte %22 oranında bir geri çekilme yaşadı. Hali hazırda zirvesinin %65 altında işlem gören ADA pek çok altcoine nazaran iyi tutunmuşa benziyor. Anlaşılan o ki bu duruşta balinaların alımlarının etkisi var.

IntoTheBlock ADA balinalarının akümülasyonunu şu ifadelerle açıkladı:

1 milyon ve 10 milyon arasında ADA sahibi olan cüzdanların bakiyesi 2022’nin ilk ayında %40,65 gibi büyük bir artış gösterdi.

Bu adresler artık dolaşımdaki arzın %24.87’sini elinde tutuyor.

ADA’nın grafiğine baktığımızda 1$ desteğinin geçerliliği koruduğunu gözlemliyoruz. Yeni giriş yapacaklar 1$ desteği altında stop olmayı ihmal etmeliler. Zira bu desteğin kırılması satış baskısının artıracaktır.

Cardano 1$’ı korunduğu sürece 2$-2,6$ aralığı kademeli satış için değerlendirebilir alan olarak karşımıza çıkıyor. Fib dirençlerini aşağıdaki grafikten inceleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları