AltcoinHaberler

Balinalar Dev Kripto Para Anlaşması Öncesinde Bu Altcoinden Satın Aldılar!

Ethereum balinalarının dev kripto para anlaşması tamamlanmadan önce bu altcoinden satın aldıkları gözlendi.

FTX kripto para borsasının Kanada’ya yaptığı genişleme hamlesi öncesinde Ethereum balinalarının FTT altcoini depoladığı on-chain verilerinde gözlendi.

“BlueWhale0016” İsimli Dev Balina Bünyesine 33 milyon FTX Tokeni ekledi

Balina işlemlerini inceleyen WhaleStats’a göre, “BlueWhale0116″ adlı bir cüzdan adresi tek başına 782.6 milyon dolar değerinde FTX tokenı satın aldı.

Bu satın alma, yalnızca 2 işlemde 33 milyondan fazla FTT tokeni ile gerçekleştirildi. İki işlemden büyük olanında balina 462.7 milyon dolar değerinde FTX Tokeni satın aldı.

BlueWhale0116 isimli balina, diğer işleminde ise 319.9 milyon dolarlık FTT tokenini cüzdanına ekledi. Bununla birlikte söz konusu cüzdan bu yazının yazıldığı anlarda 472 milyon dolar değerinde FTT tokenine sahip.

“BlueWhale0116” ikinci işlemde 319,9 milyon dolar değerinde FTT token daha ekledi. Şu an itibariyle, cüzdan adresi yaklaşık 472 milyon dolar değerinde FTX tokenı tutuyor.

Öte yandan, “Bonobo” ve “BlueWhale0079” adlı diğer balina cüzdanları da ayrı ayrı 3 milyon FTT tokenı (yaklaşık 142 milyon dolar değerinde) satın aldı.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası FTX, Büyük Bir Satın Alım ile Bu Ülkenin Kripto Pazarına Girdi!

Balinalar FTX’in Kanada Anlaşması Öncesinde Yüklü Miktarda Token Satın Aldı

Bu işlemlerin FTX’in Kanada anlaşması tamamlanmadan gerçekleşmesi dikkat çekti.

Böylelikle balinaların içeriden bilgi alarak yatırım yaptığı son derece aşikar.

Anlaşmanın duyurulmasının ardından tokenin fiyatı %4 artış yaşadı. FTT bu yazının yazıldığı anlarda 24.24 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte tokenin fiyatının son bir haftada %13 değer kaybettiğini de hatırlatalım.

FTT, şu sıralar 3.3 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en büyük 18. kripto parası konumunda bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu