AltcoinAnaliz

Balinaların Hedefinde Olan Chainlink (LINK) İçin Önemli Seviyeler Neler?

LINK yatırımı yapacak olanlar için dikkat edilmesi gereken seviyeler neler?

Chainlink (LINK), daha önceki haberimizde belirttiğimiz gibi son zamanlarda birçok yatırıcının odağında. Son zamanlarda yatırımcı sayısında ciddi artış yaşanan LINK’te küçük yatırımcıdan ziyade büyük yatırımcıların da ciddi oranda bu altcoine yöneldiği görülüyor.

İlgili Haber
Fiyat Düştükçe Bu Altcoini Topluyorlar! Cüzdan Sayısında Patlama Oldu!

Peki 2020 yılında yıldızı parlayan ve rekor seviyelere ulaşan LINK için önemli seviyeler neler?

4 saatlik grafiğe bakıldığı zaman fiyatın sarı trend çizgisinde uzunca süredir destek bulduğu görülüyor. Özellikle sarı trend çizgisi seviyelerine düşüş olduğunda alış yönlü hamle yapılabileceği gibi, altına düşme olması durumunda da stop olunabilir.

Chainlink (LINK) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview – Grafiğe tıklayarak seviyeleri takip edebilirsiniz*

Ayrıca bu trendin kırılmasıyla 9.75 seviyelerine kadar düşüş olması da son derece olası.

Özellikle BTC’nin sert düşüş yaşamaması ve yatay kalması ile beraber LINK’in karşılaşacağı ilk direnç seviyesi 13.55 dolar seviyeleri. Bu seviyenin kırılmasıyla hızlıca 14.10 ve 15.70 dolar seviyeleri gündeme gelebilir. RSI değerine bakıldığında ise 35 seviyelerinde olduğu görülüyor. Bu da fiyatın önümüzdeki günlerde yükseleceğinin bir habercisi olabilir.

Ancak altcoin yatırımı yaparken mutlaka BTC hareketlerinin yakından izlenmesi gerekiyor:

İlgili Haber
Altcoin Rallisi Ne Zaman Başlayacak? Bitcoin Hakimiyeti Bize Ne Gösteriyor?

*İşlem yaparken mutlaka destek noktasından alış, direnç noktasından ise satış yapılmasının mantıklı olduğunu unutmadan yatırım yapmalısınız. Özet olarak “malı düşerken alıp, yükselirken satmak” yatırımcı için en mantıklı yatırım stratejilerindendir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu