BitcoinHaberler

Bank Of America Bitcoin Raporunu Yayınladı! İşte Detaylar!

Bank Of America kripto para birimlerindeki potansiyeli biraz geç de olsa fark etti.

2021 yılında Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki büyüme bankaları bu alanı araştırmaya yönlendirdi.

Wall Street’in önde gelen bankaları pek çok araştırma ekibi kurarak kripto para birimleri pazarını anlamaya odaklandı.

JP Morgan ve Goldman Sachs gibi dev bankalar bunu bir adım öteye taşıyarak kripto para ticareti masaları kurdu.

Bitcoin ve altcoinlerdeki dalgalanmalar ve küresel piyasalardaki endişeler yatırımcıları tedirgin etse de bu alana olan ilgi artarak devam ediyor.

Bank of America bugün yayınladığı bir rapor ile dijital varlık araştırma ekibinin faaliyetlerine başladığını duyurdu.

Amerikanın önde gelen bankaları arasında yer alan Bank of America’nın raporundaki şu hususlar dikkat çekti:

“Dijital varlıklar görmezden gelinemeyecek kadar büyük.

Dijital varlıklar, 200 milyondan fazla kullanıcıyla 2 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerini temsil eder ve verimliliği artırarak, her sektörü dönüştürme potansiyeline sahiptir. Bu yeni ekosistem içinde yüzlerce şirket şekilleniyor ve yeni bir varlık sınıfı yaratıyor.

BofA Küresel Kripto Para Birimi ve Dijital Varlık Stratejisi başkanı Alkesh Shah: “Bitcoin önemlidir, ancak dijital varlık ekosistemi çok daha fazlasıdır. Araştırmamız, finans, teknoloji, tedarik zincirleri, sosyal medya ve oyun dahil olmak üzere sektörler arasındaki etkileri keşfetmeyi amaçlıyor.”

BofA Global Research başkanı Candace Browning: “Dijital varlıklar, piyasaların, işletmelerin ve merkez bankalarının çalışma şeklini değiştiriyor. Bank of America, pazar lideri bir küresel ödeme platformu ve blok zinciri uzmanlığı sunuyor ve dijital varlık araştırmasının eklenmesi, yatırımcılara yönelik tekliflerimizin derinliğini ve genişliğini daha da güçlendiriyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu