BitcoinHaberlerKripto Para

Bank of America’dan Bitcoin (BTC) Raporu! Buradan Ayı Çıkar Mı?

Bank of America yeni kripto para raporu yayınladı.

ABD’li bankacılık devi Bank of America, Alkesh Shah liderliğindeki analistler tarafından hazırlanan “Digital Assets: In the Flow” başlıklı raporunu yayınladı.

Kişisel ve borsa tabanlı cüzdanlar arasındaki kripto para akışı analizinin yapıldığı raporda, yatırımcıların kripto piyasasının yönü konusunda kararsız oldukları sonucuna varıldı.

Alkesh Shah liderliğindeki analistler, FED’in sıkılaştırma politikasının ve makroekonomik şartların önümüzdeki altı ay içinde kripto para birimlerinin yukarı yönlü hareketini sınırlandırabileceğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“Kullanıcı benimseme düzeyi ve geliştirici faaliyetlerindeki artış gibi kriterler göz önüne alındığında ufukta bir kripto kışı olmayacak.”

Borsalardan Bitcoin çıkışlarının ve dipten satın alımların azaldığını belirten banka, borsalara Ethereum girişlerinin devam ettiğini ve bu bağlamda da fiyat dalgalanmalarının olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte konuşan Vitalik Buterin ise, kripto para dünyasının olası bir kripto para kışından  aslında fayda görebileceğini düşündüğünü ifade etmişti.

İlgili Haber
Vitalik Buterin: "Bir Kripto Para Kışının Yaşanması Faydalı Olabilir"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu