Ana SayfaHaberlerBaş Geliştirici Shiba Inu (SHIB) Yakımları Hakkında Konuştu: İşte Yeni Veriler!

Baş Geliştirici Shiba Inu (SHIB) Yakımları Hakkında Konuştu: İşte Yeni Veriler!

Takip et

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, büyük SHIB tokeni yakımları için gerekli şeyin “topluluğun gerçek bir çaba göstermesi” olduğunu söyledi.

“Shiba Inu’da Büyük Çaplı Yakımlar İçin Topluluğun Çaba Göstermesi Gerekiyor”

Kusama, projenin birçok düzeyde bu yönde çalıştığını söylüyor.  Geliştirici, zamanlamanın mükemmel olmasını ummakla birlikte bunun zaman alabileceğini ifade etti.

Shytoshi Kusama, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında tam olarak şunları söyledi:

“Büyük çaplı yakmalar gerçek bir topluluk çabası gerektirecek ve bunun için birçok düzeyde çalışıyoruz. Bu zaman alacak ve umarım zamanlama mükemmel olur!”

Shiba Inu tokenlerinin yakımını takip eden Shibburn sitesine göre, 1 katrilyonluk ilk arzdan 410.373.764.750.087 SHIB token yakılmış durumda.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisi Bu Altcoine Sataştı, Altcoin Resmi Açıklama Yaptı!

Son 24 Saatte 76 Milyon SHIB Tokeni Yakıldı

Shibburn Twitter hesabına göre, son 24 saat içinde 76.275.825 SHIB tokenı yakıldı ve 16 işlem yapıldı. Bu çok fazla gibi görünse de, bu hızla 1 milyar coin yakmak yaklaşık iki hafta (14 gün), 1 trilyon tokeni yakmak ise 40 yıl sürebilir.

SHIB baş geliştiricisi tarafından belirtildiği üzere, “gerçek topluluk çabalarına” bağlı olarak yakma işlemi yoğunlaşabilir. Buna rağmen, SHIB’nin yakılması istikrarlı bir şekilde devam ediyor ve son yedi günde 1 milyardan fazla SHIB yakıldı.

Şu anda Shiba Inu’nun toplam arzı 589.626.233.367.020, dolaşımdaki arzı 557 trilyon token ve piyasa değeri ise 6,2 milyar dolar.

2021 yılında yaşanan meme coin çılgınlığının ardından Dogecoin ve Shiba Inu gibi kripto paralar büyük bir gerileme sürecine girmişti.

İlgili Haber
Dogecoin ve Shiba Inu İçin Son Veriler Geldi: Amerikalılar Hala İki Meme Tokeni Seviyor Mu?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları