Kripto HaberleriBitcoinBBVA İsviçre Kripto Para Hizmetlerine Bu Altcoin'i Ekledi!

BBVA İsviçre Kripto Para Hizmetlerine Bu Altcoin’i Ekledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İspanyol bankacılık devi BBVA’nın İsviçre şubesi yaptığı açıklamada, kripto para alım satım hizmetlerini genişlettiğini duyurdu.

BBVA İsviçre en çok kullanılan ve talep gören ikinci kripto para birimi olan Etherem’u da kripto para saklama ve işlem hizmetleri kapsamına alarak kripto alanında bir adım daha attı.

Haziran ayından bu yana müşterileri için Bitcoin için saklama ve işlem hizmeti sunan BBVA İsviçre, Avrupa’da işlem hizmeti portföyüne Ethereum’u ekleyen ilk geleneksel banka oldu.

BBVA İsviçre CEO’su Alfonso Gomez, müşteriler ve yeni yatırımcılar tarafından Haziran ayında sunmaya başladıkları Bitcoin saklama ve işlem hizmetinin çok iyi karşılandığını söyleyerek devam etti:

“Kripto portföyümüze Ethereum’u eklemeye karar verdik. Çünkü Bitcoin ile birlikte yatırımcılar arasında en çok ilgi çeken kripto para Ethereum.”

“New Gen (yeni nesil) hesabı” olan BBVA İsviçre müşterileri Bitcoin ve Ethereum varlıklarını alıp satarak portföylerini yönetme imkanına sahip olacaklar. Bu bağlamda müşteriler, BBVA uygulaması üzerinden sahip oldukları kripto varlıklarını diğer geleneksel yatırımları ile birlikte görüntüleyebilecekler.

Ayrıca kripto paralarını otomatik olarak Euro, Dolar veya diğer resmi paralara dönüştürebilecekler.

Avrupa’nın en büyük bankalarından biri olan BBVA İsviçre, önümüzdeki aylarda dijital varlık portföyünü genişletmeye ve yeni ülkelere açılmaya devam edeceğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları