BitcoinHaberlerKripto Para

Belediye Başkanlarından Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Bitcoin'e desteği ile bilinen belediye başkanları blok zincir teknolojisi hakkında konuştu.

Bitcoin’e olan sevgisi ve desteği ile ön plana çıkan ABD’nin Miami belediye başkanı Francis Suarez ve New York belediye başkanı Eric Adams fintech yatırım şirketi Inveniam’ın Miami’de düzenlediği Web3 odaklı konferansa katıldı.

Blok zincir teknolojisi hakkında düşüncelerini paylaşan belediye başkanları blok zincir teknolojisinin Miami ve New York şehirlerinde eşitliği ve çeşitliliği artırmanın bir yolu olarak gördüklerini söyledi.

Suarez ve Adams block zincir teknolojisini aynı zamanda otoriter rejimleri bozmanın bir yolu olduğunun da altını çizdi.

Çin’in kripto para ile ilgili yasaklarına atıf yapan Francis Suarez sözlerine şu şekilde devam etti:

“Teknolojimizi çalmaya çalışan Çin, Rusya ve dünyanın diğer bölgeleri gibi ülkeleri geride bırakmak için nesiller boyu bir fırsatımız var.

Kontrol edemeyecekleri teknolojileri yasakları ile hata yapıyorlar. Bu kapsamda ABD bu alanda lider olma fırsatını yakalamaya hazır olması gerekir.”

“Gençler İçin Kripto Para Eğitim Platformu Kuracağım!”

İlk maaşını Bitcoin ile alma ve New York’u kripto ve teknoloji şehri yapma sözü ile dikkat çeken Eric Adams ise blok zinciri teknolojisinin gelir eşitsizliğini önlemede katkı sağlayacağını vurguladı.

“New York şehri için verdiğim sözleri unutmadım. Bu bağlamda gençler için bir blok zinciri ve kripto para eğitim platformu kuracağım ve bu teknoloji hakkında bilgi edinmeleri için onlara kripto para birimi vereceğim.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu