binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBill Baruch: Bitcoin Rekor Seviyeye Yükselecek

Bill Baruch: Bitcoin Rekor Seviyeye Yükselecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Vadeli işlemler ile ilgili üst düzey bilgi sahibi Bill Baruch, Bitcoin fiyatı ile ilgili açıklama yaptı. Bitcoin fiyatının dip noktayı görmeye doğru yaklaştığını ve bunun hemen ardından yükseliş döneminin başlayacak olduğunu iddia etti. Bitcoin fiyatı ile birlikte kripto paralarında dip dalgayı yaşadığını belirten Bill Baruch, bu aşamanın yavaş yavaş geride kalacak olduğunu açıklayarak yeni rekorların kırılmasının yakın olduğunu hatırlattı.

Bitcoin’e dair fiyatın ne zaman rekor seviyeye tekrar çıkabilecek olduğu merak edilirken, fiyatın artmasının yatırımcıları da piyasaya çekecek olduğu bilinmekte. Bitcoin ve Ethereum fiyatının artması piyasa hacminin bir anda ne kadar fazla artış yaşayabilecek olduğunu gösterirken, kripto paralar arasında dip dalgaların olmasına doğal olarak ”olumsuz” bakış açısı mevcut.

Yükseliş Olabilir Ama Olmayabilir

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğunu hem yatırımcılar, hem piyasa, hem finans spekülatörleri hemde hükümetler belirliyor. Hükümetler işin en önemli kısmında bulunurken, finans spekülatörleri ile yatırımcıların hükümetlerden daha ön planda bulunduğu belirtilerek yatırımcıların yatırım miktarlarının bu anlamda önem taşıdığı araştırmalara yansıtılarak kanıtlanan konulardan birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail