BorsaHaberler

Binance Açıldı Ama…

Binance CEO’su Changpeng Zhao, fonların güvende olduğunu açıkladı.

20.30’da açılan kripto para birimi borsası Binance, yatırımcılarına zor saatler yaşattı. Daha önce hacklendiğini hemen duyurmayan ve bunun üzerini kapatmak için binbir türlü çaba harcayan Binance’in bugün plansız bakıma gitmesi ve ARPA kayıplarının ortaya çıkması soru işaretlerine sebep olmuştu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, platformda alımların ve satımların aktif olarak uygulanmaya başladığını, kripto para yatırımcılarının işlem yapabilmeye başladığını açıkladı.

Yapılan açıklamadan sonra kripto para borsası hizmet vermeye devam ederken, birçok kullanıcı ise bu plansız bakımın sebebinin derhal beklemeden açıklanması ve ARPA ile ilgili soru işaretlerine yanıt verilmesi gerektiğini açıkladı. Binance daha önce aynı buna benzer bir durum yaşamış ve 41 milyon dolardan fazla para kaybettiği hack saldırısına maruz kalmıştı.

Öte yandan son günlerdeki sert yükseliş ve düşüşlerde borsaların kitlenme problemleri yaşaması da, geçtiğimiz 2 sene içerisinde altyapıların çok da iyileştirilmediğinin bir göstergesi. Zira 2017’nin Aralık ayında BTC’nin rekor kırdığı dönemlerde Binance de dahil olmak üzere bir çok borsa yoğunluktan dolayı üyelik alımını durdurmuş ve birçok sistemsel problemler ile karşı kalarak yatırımcısını mağdur etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu