AltcoinBorsaHaberler

Binance Airdropla Dağıttığı TWT’yi Listeleyeceğini Duyurdu! Fiyat Yüzde 80 Yükseldi!

Airdrop'tan TWT alanlar yüzde 80 ekstra getiri elde etti.

Binance gün içerisinde TSI ile 11.00’de Trust Wallet Token’i (TWT) listeleyeceğini duyurdu.

Yapılan duyurudan sonra 0.1593$ seviyesinden işlem gören TWT %80 oranında artış göstererek 0.2892$ seviyelerine kadar yükseldi. Haber saatimiz itibariyle TWT 0.2713 seviyelerinden işlem göremeye devam ediyor.

Binance tarafından yapılan duyuruda;

“Sevgili Binance kullanıcıları,

Binance, Trust Wallet Token’ı (TWT) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve TWT / BTC, TWT / BUSD ve TWT / USDT ticaret çiftleri için 2021-01-27 08:00 (UTC) ‘de alım satım açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak TWT yatırmaya başlayabilirler .

Trust Wallet Token (TWT) nedir?

Trust Wallet, kullanıcıların kripto satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın yerel belirtecidir ve BEP-2 ve BEP-20 belirteç standartlarında mevcuttur.

Hatırlatma :

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir.”

14.12.2020 saat 03.00 (TSİ) – 21.12.2020 saat 03.00 (TSİ) arasında bir alım satım yapan tüm Binance kullanıcılarına airdrop olarak 100 TWT verilmişti.

Bu TWT’lerin son çekim tarihi 5 Ocak’tı. Airdroptan yararlanan yatırımcılar TWT’lerini tekrar Binance’ye aktararak değerlendirebilecek. Airdop sırasında 100 TWT 14-15 dolar değerindeyken, şu anda 27 dolar değerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Satoshimod

Geleceğin parası


Başa dön tuşu