AltcoinHaberlerKripto Para

Binance Bu Altcoine Yatırım Yaptı! Fiyat Yükseldi!

Binance PancakeSwap'a yatırım yaptıklarını açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin risk sermayesi kolu Binance Labs BNB blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan PancakeSwap’ın yerel tokeni CAKE’e yatırım yaptığını duyurdu.

Ancak Binance Labs CAKE’e yaptığı yatırım tutarını açıklamadı.

Binance Labs yaptığı açıklamada, yatırımlarının temelinde PancakeSwap’ın teknolojisini, pazarlamasını ve topluluk desteğini daha da geliştirmenin yanı sıra Web 3 tabanlı hizmetleri yönlendirmek olduğunu da belirtti.

Binance Labs Başkanı Bill Qian açıklamada şunları söyledi:

“PancakeSwap, BNB Zincirinin geliştirilmesine ve toplu olarak benimsenmesine öncülük ediyor.

PancakeSwap’ın en yaygın kullanılan dApp ve BNB Zincirinde en yüksek TVL’ye sahip DeFi projesi olduğu göz önüne alındığında, projeye güçlü bir destek sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.”

2020’de piyasaya sürülen ve yıllar içerisinde büyümeye devam ederek BNB zincirindeki en büyük DEX haline gelen PancakeSawp’ın günlük 400.000’den fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.

Ayrıca PancakeSwap’ın, BNB tarafından desteklenen merkezi olmayan bir NFT pazarı da bulunuyor.

Binance Labs’in yatırım yaptığı haberi sonrası PancakeSwap’ın tokeni CAKE fiyatı birkaç saat içinde yaklaşık %10 arttı.

CoinMarketCap verilerine göre PancakeSwap (CAKE) yazım esnasında esnasında 4.71$’dan işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu