Binance Coin

Binance CEO’su Açıkladı, Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı!

Binance CEO'sunun token yakma duyurusu BNB'ye rekor getirdi.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir BNB yakma duyurusu ile rekor kırdı. Binance Coin (BNB), bizzat CEO Changpeng Zhao’nun duyurusu sonrasında yükselişe geçerek 47 dolar seviyesine ulaştı ve tüm zamanların rekorunu kırdı.

İlgili Haber
Saatler Sonra Binance Coin'ler (BNB) Yakılacak!

Binance Coin Yakma Duyurusu, Rekor Getirdi

Toplam piyasa değerine göre en büyük 11. kripto para birimi konumundaki BNB, basın saati itibarıyla ise 45,89 dolar seviyesinden işlem görüyor ve hafif bir düzeltme yaşadı. Binance’in verdiği token yakma müjdesinin detayları bile tam olarak açıklanmadan gelen bu yükseliş, önümüzdeki saatlerin hareketli geçeceğini gösteriyor.

Birçok kripto para yatırımcısının önümüzdeki 24 saat içerisinde gerçekleştirilecek olan BNB yakma işlemine bel bağlamasının sebebi ise açık. Binance, Bitcoin (BTC) fiyatının 42.000 dolara iğne atmasından dolayı hacim rekorları kırdı. CZ, 4 Ocak 2021 tarihinde attığı tweet ile 24 saat içerisinde 80 milyar dolar üzerinde ticari hacme ulaştı. Bu, borsanın tüm zamanların rekor hacminin iki katına ulaştığını gösteriyor.

Binance Coin yakma işlemleri her çeyrekte yani üç aylık süre sonrasında yapılıyor. BNB yakarken dikkate alınan değer ise Binance’in ulaştığı ticari hacim olarak biliniyor. Binance’in aralık ayından beri birbiri ardına kırdığı ticari hacim rekorları, bu yakma işlemini tarihin en büyüğü yapabilir.

Binance, 13. BNB yakma işleminde toplam 68 milyon dolarlık BNB alıp bunları kullanılamayan bir cüzdana göndermişti. Eğer yeni yakma etkinliğinde 68 milyon dolar değerinin üzerine çıkılırsa, bu haber bir FOMO yaratabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu