Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su Çin'in En Zenginleri Arasına Girdi! CZ'den Açıklama Geldi!

Binance CEO’su Çin’in En Zenginleri Arasına Girdi! CZ’den Açıklama Geldi!

Takip et

Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’nun 90 milyar dolarındaki serveti ile “Çin dışında yaşayan ancak Çin kökenli olanlar arasındaki” en zengin insanı olduğu ifade edildi.

Çinli Cijing dergisi tarafından yapılan araştırmada, CZ’nin servetinin Tiktok ve Tecent kurularını geride bıraktığı belirtildi.

Söz konusu araştırmada yapılan hesaplamalarda CZ’nin Binance’deki hissesi %30 olarak hesaplanmış ise de, Colin Wu bu oranın en az %90 olduğunu hatırlattı.

CZ, kısa süre önce Associated Press’e konuşmuş ve servetinin nelerden oluştuğunu paylaşmıştı. Buna göre CZ’nin servetinin büyük bir çoğunluğu kripto para portföyünden geliyor. Elinde yüklü miktarda Bitcoin ve BNB bulunduran CZ, Binance’de de hissesi olduğunu aktarmıştı. Mütevazi tavırları ve yaşam tarzı ile ön plana çıkan CZ, servetinin %90’ını bağışlayacağını da ifade etmişti.

Bu haberler sonrası bir yorum yapan CZ, kağıt üzerindeki değerlemelerin çok bir anlam ifade etmediğini önemli olanın likidite olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları