Kripto HaberleriHaberlerBinance: Halka arz planımız yok

Binance: Halka arz planımız yok

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, halka arz planları ile ilgili iddialar üzerine konuştu. Zhao, kripto para borsası olarak kendilerinin tüm dünyada etkili olduklarını ve bu konuda kendilerinin halka arz planları olmamasına rağmen halka arzın kötü olmadığını, tam aksine iyi olabilecek olduğunu ama bu yönde düşüncelerinin olmadığını ifade etti.

Kripto para borsası Binance, milyarlarca dolarlık işlem hacmi dolayısı ile ve güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olması dolayısı ile dünyanın en fazla kullanılan kripto para borsasından bir tanesi.

Binance açıklamalarından kaybediyor

Zhao’nun sert ve zaman zaman anlamsız açıklamaları, siber güvenlik konusunda bazen yaşanan problemler Binance’ın daha büyük kayıplar vermesine sebep oluyor. Zhao’nun milyonlarca dolarlık servete sahip olmasının özgüveni ile bu şekilde hareket ettiği bilinse de bu konuda sektörde en fazla tepki çeken isimlerin başında geldiği aksi iddia edilemez gerçeklerden bir tanesi.Zhao’ya göre Binance dünyanın en iyisi ve dünyada Binance’ı geçebilecek farklı bir kripto para borsası şuan için bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları