Haberler

Binance: Halka arz planımız yok

Nexo

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, halka arz planları ile ilgili iddialar üzerine konuştu. Zhao, kripto para borsası olarak kendilerinin tüm dünyada etkili olduklarını ve bu konuda kendilerinin halka arz planları olmamasına rağmen halka arzın kötü olmadığını, tam aksine iyi olabilecek olduğunu ama bu yönde düşüncelerinin olmadığını ifade etti.

Kripto para borsası Binance, milyarlarca dolarlık işlem hacmi dolayısı ile ve güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olması dolayısı ile dünyanın en fazla kullanılan kripto para borsasından bir tanesi.

Binance açıklamalarından kaybediyor

Zhao’nun sert ve zaman zaman anlamsız açıklamaları, siber güvenlik konusunda bazen yaşanan problemler Binance’ın daha büyük kayıplar vermesine sebep oluyor. Zhao’nun milyonlarca dolarlık servete sahip olmasının özgüveni ile bu şekilde hareket ettiği bilinse de bu konuda sektörde en fazla tepki çeken isimlerin başında geldiği aksi iddia edilemez gerçeklerden bir tanesi.Zhao’ya göre Binance dünyanın en iyisi ve dünyada Binance’ı geçebilecek farklı bir kripto para borsası şuan için bulunmuyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı