BitcoinHaberler

Binance, Visa İle Ortaklaşa Geliştirdiği “Binance Card”ı Tanıttı!

Söz konusu kart tıpkı kullanmaya alışık olduğumuz kredi kartları gibi işlev görecek.

Kripto para borsası Binance, Visa ile iş birliği içerisinde oluşturdukları ve kripto paraların her yerde kullanılabilmesine olanak sağlayacak olan Binance Card’ın duyurusunu yaptı:

Binance’in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Binance Card, itibari para bankalarının kartlarıyla benzer özellikler taşıyacak. Söz konusu kart aracılığıyla kullanıcılar hesaplarına Bitcoin veya BNB yükleyebilecekler. Karttaki bakiye sayesinde her türlü ödemenin mümkün olacağını dile getiren Binance yetkilileri her ödeme yapıldığında tüm masrafların kart bakiyesinden otomatik olarak düşeceğini ifade etti.
Kullanıcıların yapmaları gereken tek şey, Binance Card App aracılığıyla kartlarına Bitcoin veya BNB yüklemek.

Söz konusu kartın birkaç haftaya kadar tüm yeni ve mevcut kullanıcılar için kullanılabilir hale gelmesi öngörülüyor.

İlk etapta Malezya‘da kullanılacak olan kart, ilerleyen süreçte Vietnam ve daha birçok ülkede daha kullanıma sunulacak. Şu an beta sürümünde bir sanal kart formunda olan kartın işlem para birimi ABD doları olacak.
Herhangi bir kullanım bedeli olmayacak olan kartın sipariş bedeli ise 15 dolar.

Binance Card’ın 200 bölgede 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul edileceği ve kripto para ile gerçekleştirilen alışverişleri son derece kolay hale getireceği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu