binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Yatırım Yapabileceği 13 Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Binance Yatırım Yapabileceği 13 Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Binance'n yatırım kolu Binance Labs, MVB Hızlandırıcı Programı 7. Sezon için seçilen ve yatırım potansiyeli olan 13 kripto para projesini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yatırım kolu Binance Labs, MVB Hızlandırıcı Programı 7. Sezon için seçilen 13 kripto para projesini açıkladı.

“MVB Hızlandırıcı Programının 7.sezonu için seçilen projeleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Başvurularınız için dünya çapındaki 700’den fazla proje ekibine teşekkür ederiz!

MVB Hızlandırıcı Programına kabul edilmenin projelere herhangi bir yatırım anlamına gelmediğini lütfen unutmayın.

Binance Labs, MVB programının sonunda nihai yatırım kararını verecek.”

Seçilen projelerin DeFi, altyapı ve uygulama olarak üç alanı içerdiğini belirten Binance Labs, seçilen projeleri şu şekilde sıraladı: ” DeFi alanında BitU Protocol, Blum, Surf protokol ve Vooi; altyapı alanında Aggregata, Nesa ve Nimble Metwork; son olarak uygulama alanında Aspecta, Holoworld, Opinion Labs, Side, Story Chain ve Tilted.”

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi:

“Binance Labs, erken aşamadaki kurucuları desteklemeye kararlıdır. Bu taahhüdün bir parçası olarak MVB, Web3 ekosistemini büyütmek için BNB Chain içindeki projeleri desteklemeye ve ilerletmeye kendini adamıştır.”

Binance Labs geçen yılın MVB programında 12 projenin seçildiğini açıklamıştı. Ancak Binance hepsine yatırım yapmadı, Binance Labs en iyi performansı gösteren dört projeye yatırım yaptı.

Yatırım yapılan projeler arasında BNB Zinciri ekosisteminin temelini oluşturan veya ekosistem içinde önemli bir büyüme yaşayan AltLayer, KiloEx, Kinza ve Sleepless AI vardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail