AltcoinBorsa

Binance’ten 5 Yeni İşlem Çiftini Daha Delist Haberi

Delist haberi Binace'in resmi hesabından duyuruldu.

Bugün yapılan duyuruda dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in 5 altcoin çiftini daha liste dışı ettiği açıklandı.

Yapılan açıklamayla bugün TSİ 15.00’ten itibaren şu altcoinlerin platformdan kaldırılacağı ifade edildi: GO/BNB, NAS/BNB, OST/BNB, SNM/ETH, VIA/ETH. Kullanıcıların söz konusu altcoinlerle borsada bulunan diğer işlem çiftleriyle alım satım yapabilecekleri belirtildi.

Daha önce de birçok delist kararıyla gündeme gelen borsa bu tür kararları ayrıntılı gözlem raporlarından sonra veriyor. Periyodik olarak gerçekleştirilen gözlemler sonucunda likidite problemi yaşayan ve düşük işlem hacmine sahip kripto değerlerin delist edilmesine karar veriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu