binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBir Kripto Para Borsasında 26 Milyon Dolarlık Hack Olayı Yaşandığı İddia Ediliyor

Bir Kripto Para Borsasında 26 Milyon Dolarlık Hack Olayı Yaşandığı İddia Ediliyor

Bir kripto para borsasının hack saldırısına uğradığı ve yaklaşık olarak 26 milyon dolarlık varlığın çalındığı bildiriliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Officer’s Notes adını kullanan bir güvenlik araştırmacısına göre, FixedFloat adlı bir kripto para borsası saldırıya uğradı ve kullanıcılarının fonlarından 1.700 ETH (yazı yazıldığı sırada yaklaşık 4.85 milyon dolar değerinde) kaybetti.

Bununla birlikte on-chain verileri güncel kayıpların Bitcoin ve Ethereum olarak 26.1 milyon dolar civarında olduğunu raporluyor.

Officer’s Notes bugün Twitter’da FixedFloat’un ya bir hacker tarafından saldırıya uğradığını ya da geliştiricinin parayı alıp kaçtığını yazdı ve parayı çektiği iddia edilen kişinin adresini paylaştı: 0x85c4fF99bF0eCb24e02921b0D4b5d336523Fa085. Ayrıca ekibi, saldırıyı “küçük bir teknik sorun” olarak adlandırdıkları ve kullanıcıları ihlal hakkında bilgilendirmedikleri için eleştirdi.

İlgili Haber  Son Dönemde Ralli Yaşayan Tartışmalı Altcoin, Günlük Aktif Cüzdan Sayısının 1 Milyonu Aştığını Bildirdi

Bazı kullanıcılar da Twitter üzerinden FixedFloat’taki işlemlerini tamamlayamadıklarını ve fonlarının takılı kaldığını bildirdi. FixedFloat, kullanıcılardan birine bazı küçük teknik sorunlarla karşılaştıklarını ve hizmetlerini bakım moduna geçirdiklerini söyledi, ancak ne zaman düzeltileceğini belirtmedi.

FixedFloat, kripto paraların otomatik bir şekilde takas edilmesini sağlayan, saklama amaçlı olmayan bir kripto para borsası olarak biliniyor. Borsa, Bitcoin Lightning Network için destek sunmasıyla tanınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail