Kripto HaberleriHaberlerBir Kripto Para Şirketi Daha Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Bir Kripto Para Şirketi Daha Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Takip et

Celsius, BlockFi ve Voyager gibi kripto para kredi verme platformlarının birbiri ardına iflas etmesi, kripto para sektörünü derinden sarstı. Büyük bir zincirleme kriz başlatan bu olaylar şimdi ise bir başka şirkete sıçramış gibi gözüküyor.

Vauld, İşlemleri Durdurdu

Singapur merkezli kripto para alım satım ve kredi verme platformu olan Vauld, para çekme işlemlerini durduran en güncel şirket oldu. Vauld CEO’su Darshan Bathija bugün yayınladığı gönderisinde şunları vurguladı:

Şu an için etkili olmaya başlayacak olan bütün para çekme yatırma ve alım satım yapma fonksiyonlarının durdurulması kararını almak zorunda kaldık.”

Vauld şu an hem volatil piyasa hem de iş ortaklarının ortaya koyduğu zorluklarla karşı karşıya kaldığını vurguladı. 12 Haziran tarihinden beri şirketten 198 milyon dolar çekildiği ve bunun TerraUSD stablecoinin çöküşü ile ilgili olduğu vurgulanıyor. Aslında Three Arrow Capital ve Celsius da bu sebeple büyük bir vurgun yemişti ve görünüşe göre durum benzer.

Vauld’un yeniden yapılanma seçeneklerine açık olduğu ve aslında Kroll danışmanlık şirketi ile bu kapsamda çalışmaya başladığı vurgulanıyor. Vauld şu an teoride iflas etmiş gibi gözüküyor ve CEO tarafından yapılan açıklamada potansiyel satın alımlarla ilgili görüşmelerin olduğu da aktarıldı.

Benzer süreçlerden geçen BlockFi ise resmen FTX tarafından satın alınmış gibi gözüküyor.

İlgili Haber
FTX ve BlockFi Anlaşmaya Vardı: CEO Zac Prince Konuyla İlgili Açıklama Yaptı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları