Bitcoin

Bitcoin 10.000 Dolar Endişesi Yaşatıyor!

Bitcoin fiyatında neler olacak?

Bitcoin fiyatında neler olacağını önceden bilebilmek mümkün değil. Ancak kripto para analistlerinin belirli bir beklentisi var ve bu konuda yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para pazarında yaşanacak olan gelişmelerin neler olacağı hakkında beklentiler dahilinde hareket ediyor. Kripto para pazarı sürekli olarak gelişiyor olmasına rağmen yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para sahibi olmak konusunda yeni adımlar atıyor ancak bu adımlar atılırken birçok kripto para yatırımcısı korkuyor.

Bitcoin fiyatı ne kadar olacak, bu konunun piyasadaki analistler dahil tüm herkes için çok önem gösteren bir konu olduğunu hatırlatalım. Eğer kripto para piyasasında yaşanan bu gelişmeler bu şekilde ilerleyecek olursa düşüşler 10.000 doların altına kadar sürebilir ve ardından 5.000 dolar seviyesine kadar düşüş olabilir.

Ancak bu dönemde piyasanı beklentisi çok kısa süre içerisinde tekrar düşüş olup, hemen ardından 10.000 dolar seviyesinin görülecek olduğu ile ilgili. Kripto para analistleri yakın zamanda düşüş arkasından yükseliş bekliyor olsa da bazıları bu düşüşlerin ne kadar sürecek olduğu hakkında hala merak içerisinde ve 10.000 dolar konusunda beklentileri düşük.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu