Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 10.000 Doları Geçebilecek Mi?

Bitcoin 10.000 Doları Geçebilecek Mi?

Takip et

Bitcoin fiyatı hakkında son dönemin en merak edilen konusu yatırımcıların kripto para fiyatlarının ne zaman yükselecek olduğu konusunda beklentilerinin tutup tutmayacak olduğundan geçiyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında bazı kripto para yatırımcılarına göre bugün bir alım fırsatı dönemi değil ancak 10.000 dolar seviyesi bir alım fırsatı olabilir.

Analistler ise bu düşüncelerin tam ortasında kaldı. Analistlere göre kripto para birimlerinin değeri her an 7.500 dolara düşebilir veya daha fazla değer kazanıp 12.000 dolar seviyelerini aşabilecek seviyeye gelebilir. Her an değer artışlarının gündeme gelebilecek olduğunu düşünen yatırımcılar aynı zamanda kripto para piyasasında yaşanacak olan gelişmelerin neler olacağını merak ediyorlar.

Bitcoin kısa vadede 10.000 doları görecek

Bitcoin kısa vadede eğer büyük bir düşüş göstermeyip, bu seviyede kendi fiyat seviyesini korur ve balinalar destekler ise 10.000 dolar kısa süre içerisinde görülecek. Ancak tam tersi olması durumunda ise kripto para biriminin değeri daha fazla düşebilir.

10.000 dolar sonrası ise yine yatırımcılara bağlı olarak 15.000 dolara kadar yükseliş görülebilir.

*Bu içerik özel bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları