Bitcoin

Bitcoin 11.000 Dolara İlerliyor

Bitcoin 11.000 dolara doğru ilerlerken, yatırımcılar piyasada neler olabileceğini sorguluyor.

Bitcoin fiyatı bugün 11.000 dolara doğru giden ilk sinyalleri verdi. Kripto para birimi yatırımının kısa ve uzun vadede beklentileri yükselişten yana olsa da yatırımcılar kripto para pazarında 11.000 dolar konusunda bazı beklentilere sahipti. Bitcoin bir anda yükselmedi ancak 10.500 doların ardından 300 dolar değer kazanıp 10.800 dolara kadar yükseldi. Ardından 77 dolar daha değer kazanan Bitcoin 10.900 dolara kadar yaklaştı.

Kripto para analistlerine göre kısa süre içerisinde bu tür yükselişler devam edecek olsa da yatırımcıların her türlü düşüşlere karşılıkta hazırlıklı olması öneriliyor. Bitcoin fiyatı eğer ki kısa süre içerisinde beklentiler tutmazsa 11.500 dolara kadar yükselebilecek ve ardından düşüş yaşayabilecek bir potansiyel göstermekte. Kripto para biriminin yakın zamanda yatırımcılara sunacak olduğu fiyat ne olur bilinmez ancak bu seviyede alımlar yapılması kısa vadeli yatırımcılar için biraz riskli ancak kazanç ihtimali yüksek dönemden geçildiği için kazanç getirmesi de çok olası. Bitcoin fiyatındaki her bir gelişme yatırımcılar için önemli.

Bitcoin fiyatında düşüş olması ve yükseliş olması arasında beklentiler 11.000 dolar seviyesinden sonra belli olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu