Bitcoin

Bitcoin 12.300 Doları Geçti!

Bitcoin fiyatı 12.330 dolara yükseldi.

Kripto para birimi Bitcoin yükselmeye devam ederken, bugün 12.150 doların ardından 12.300 dolar seviyesini de aştı. Kısa vadede yatırımcılarına büyük oranda kazanç sağlamış olan Bitcoin, özellikle de 12.330 dolar seviyesine yükselmesi ve birkaç saattir mevcut seviyesini koruyor olması sayesinde “12.000 dolar direncini kırdı” dedirtti.

Lider kripto para biriminin özellikle de bu seviyeye aylardır yükselmediği, 12.330 dolar seviyesinin piyasada uzun süredir bu kadar uzun süreli olarak görülmediği belirtildi. 12.330 dolardan hemen sonraki hedefin 12.500 dolar olduğuna değinilirken, özellikle %3.62 oranında değer kazanan fiyatın gelecek günlerde daha fazla artış gösterebileceği tahmin ediliyor.

Piyasada yaşanan bu yükselişler altcoin pazarında da olumlu etki yaratırken, neler olacağını gelecek günlerin göstereceği belirtilmekte.

*Bitcoin fiyatı borsadan borsaya değişebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu