Bitcoin

“Bitcoin 2.000 Dolara Düşmediği Sürece Tehdit Altında Değil”

Kripto para birimi Bitcoin hakkında bazı yatırımcılar ve analistler bu dönemde yeni görüşler bildiriyor.

Kripto para pazarında yaşanan gelişmeler bu dönemde Bitcoin fiyatının 5.000 dolar seviyesinde hareket etmesi ile birleştiğinde yatırımcılar ve kripto para birimi analistlerinin aklında bazı soru işaretlerine sebep olmakta. Kripto para birimi yatırımcısı bazı kişiler bu dönemde soru işaretlerine yanıt ararken, bazı kişiler ise bu dönemi geride bırakmanın mümkün olduğundan söz etmekteler.

Bitcoin fiyatının 4.500 dolar seviyesinin altına kadar gerilemiş olmasından dolayı çok sayıda yatırımcı korkarken, bugünlerde bazı analistler fiyatın 2.000 dolar seviyesine düşmediği sürece herhangi bir problem yaşanmayacak olduğunu, riskli seviyenin 3.000 dolar olmadığı 2.000 dolarlı fiyat seviyeleri ve de özellikle 2.000 dolar seviyesi olduğuna dikkat çekiyorlar.

Bitcoin’in kısa vadede 2.000 dolar olmasının bir daha geri onarılamayacak düşüş olduğu anlamına gelebileceğine dikkat çekilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu