Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 3.300 Dolar Endişesini Tekrar Yaşatıyor!

Bitcoin 3.300 Dolar Endişesini Tekrar Yaşatıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı akşam saatlerine doğru 3.400 dolar seviyesine kadar geriledi. 3.400 dolar seviyesine 50 dolardan fazla düşüşle gerileyen Bitcoin, piyasada tekrar endişe yaşatırken, yatırımcıların büyük bölümü kripto para fiyatlarının düşmesi ile piyasada yaşananların piyasa hacmine de etki etmesi ile 3.300 dolar endişesini yaşamaya başladı. Bitcoin 3.400 dolar sınırına gerilediği akşam saatlerine doğru, yatırımcılarının panik satışları ile henüz karşılaşmadı.

Yatırımcılar, piyasa fiyatının düşmesinin sebebini ararken, son dönemde 3.400 dolar sınırının altına gerileme yaşanması beklenen bir konu idi ve yatırımcılar 3.300 dolar destek seviyesinin ne zaman gerçekleşecek olduğunu ve bu sınırın altına gerileyecek olduğunu sıklıkla sormaya başlamıştı

Bitcoin 3.300 dolar destek seviyesi sınırına mı gerileyecek?

Bitcoin fiyatının 3.300 dolar destek seviyesi sınırının altına gerilemesi an meselesi olabilir. Yatırımcıların piyasa hacminde yaşanan değişimlere bağlı olarak satış yapması da gündeme gelebilecek olduğundan, bir süre boyunca kripto para piyasalarında değişik hamleler görmek mümkün. Bitcoin fiyatının düşüş yaşaması durumunda kripto para fiyatlarında daha büyük oranda düşüş görmek mümkün olacak.

Bitcoin fiyatındaki değişim bugün 3.300 doları görmesine sebep olabilir mi, bilinmezliğini korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları