Bitcoin

Bitcoin 3.500 Doları Görmeye Yakın, Destek Seviyesi Endişesi Sona Eriyor

Bitcoin 4.000 dolar direncini geçebilir.

Bitcoin fiyatının 3.300 dolar destek seviyesinin altına düşecek olduğu endişesinin kısa süre önce yaşanmaya başlamasının nedeni vardı. Piyasada 3.400 dolara kadar gerileyen ve 3.380 dolar seviyesini* bazı kripto para borsalarında gören Bitcoin, panik satışlara sebep oldu ve yaşanan panik satışlar sonrasında piyasa hacmi 113 milyar dolara kadar geriledi, Bitcoin piyasa hacminde ise 59 milyar dolar sınırına kadar gerileyen hacim, panik satışları arttırdı.

Bitcoin fiyatında düşüşlerin nedenleri hakkında sürekli olarak gündeme gelen ”milyonerler” bu düşüşte de etkilerini gösterdiler ve düşüşlerin sorumlusu oldular. Bitcoin fiyatının tekrar yükselmesinde rol oynayan yine diğer ”milyonerler” oldu ve piyasayı kontrol eden bu kişiler, 3.400 dolar seviyesinin üzerine tekrar 3.450 dolara kadar yükselmesinde rol oynadılar.

Bitcoin 4.000 dolar direncini geçebilir

Bu gidişle Bitcoin’in 4.000 dolar direncini geçmesi de çok zor değil. Fiyatının aniden yükselmiş olması ve piyasada olumlu gelişmelerin yaşanıyor olması yatırımcılara moral verirken, panik satış yapan eski yatırımcıların tekrar geri dönme isteklerinin ve yatırımlarını arttırma isteklerinin olumlu dönüşleri olması bekleniyor.

*Bazı kripto para borsalarında fiyat değişiklikleri olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu