Bitcoin

Bitcoin 6.500 Dolara Düşebilir!

eToro analistlerinden Simon Peters iddia ediyor.

eToro analistlerinden Simon Peters, kripto paraların büyük oranda yükselmesinin ardından büyük bir düşüş yaşanabilecek olduğu uyarısında bulundu. Bitcoin fiyatının 9.381 dolar seviyesini görmesinin ardından 9.000 dolara düşüş görmesi ve ardından tekrar değer kaybını kazanması üzerine Bitcoin ile ilgili beklentiler tekrar birden yükselişe geçti. eToro analistlerinden Simon Peters, kripto para birimlerinin değerinin yeni bir büyük yükselişten önce değer kaybedecek olduğu konusunda iddia ortaya attı.

Bitcoin fiyatının düşme riski olduğunu ve büyük bir fiyat artışı öncesinde 6.500 dolar seviyesini görebilecek olduğunu ifade etti. Bitcoin fiyatının yükselmeden önce düşecek olduğu ve 6.500 dolar seviyesini görebilecek olduğu uyarısında bulundu.

Bitcoin fiyatının 6.500 dolar seviyesine düşebileceği, sonrasında ise yükselebilecek olduğunu açıklayan eToro analistlerinden Simon Peters, yükseliş öncesinde bu düşüşlerin normal bir düşüş olabileceğini açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselecek olmasının önünde yeni bir engel olarak düşüş engeli olup olmadığı hakkında ise %100 kesin bir bilgi maalesef yakın zamana kadar bulunmuyor. – eToro analistlerinden Simon Peters kripto para biriminin değer kaybedebileceğini düşünen tek isim değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu